Amplificator Analog, 120W, 6 zone, 2xAUX, EMC IN, 2xMic, Bluetooth, USB, SD Card, MP3 – HIKVISION DS-QAE0A120G1-VB6
Magazin urmarit
rovision.ro
Actualizat azi 10 selectii active Electronics IT&C
Amplificatorul DS-QAE0A120G1-VB6 de la HIKVISION are urmatoarele caracteristici principale: Modul cu functie Bluetooth/MP3 incorporat pentru redarea continutului de pe telefon; Echipat cu sase functii independente de reglare a volumului de iesire; Echipat cu functie de reglare a frecventei inalte si a celei joase; Echipat cu functii avansate de protectie la scurtcircuit, supraincalzire si suprasarcina; Circuitul este echipat cu functie de limitare a amplitudinii pentru protectia la supratensiune a amplificatorului si pentru a proteja difuzorul. Specificatii tehnice: Producator HIKVISION Putere 120 W Sensibilitate Line: -10 dB; EMC: -10 dB; MIC: -40 dB; line: 0 dB Interval frecventa 80 Hz ~ 18 KHz (±3 dB) Intrari Audio 1 x EMC, 2 x MIC 6.5mm, 2 x AUX, Bluetooth, USB 2.0, SD card Iesiri Audio 1 x Tensiune constanta 70V COM, 1 x Tensiune constanta 110V COM, 1 x Impedanta constanta (4~16 Ohm COM), 6 x Canale (110V COM), 3 x RCA Reglaj volum 2 x MIC, 6 x Partitie 1, 1 x Total, 1 x Bass, 1 x Inalte, 1 x AUX1/MP3, 1 x AUX2, 1 x EMC Alimentare 200-230V AC, 5A Temperatura operare -10C ~ +40C Dimensiune 484 × 88 × 360 mm Greutate 9.2 Kg Descarcati fisa tehnica Certificat conformitate Ddescarcati manualul de instalare si configurare